Přihláška na profesora


Chtěli byste si vyzkoušet, jaké to je být v kůži profesora na Škole čar a kouzel v Bradavicích nebo v Ilvermorny? Podílet se na předávání znalostí mladým kouzelníkům? Rozdávat testy, připisovat, či srážet body, učit nová kouzla? Tak teď máte šanci!

Přihláška na profesora

Momentálně hledáme profesory na následující předměty


Co profesorská role obnáší a co musíte splňovat?

Jako profesor jste povinnen vést pravidelně online výukové hodiny. Doporučujeme se tedy do role hlásit pouze v případě, že máte dostatek času, protože mimo výuku jste mimo jiné povinnen důkladně opravovat testy a domácí úkoly, které svým studentům zadáte.

Když jste profesor, máte již mezi hráči jistý respekt, proto vyžadujeme kvalitní RPG hru a znalost jejích pravidel. V roli profesora se také dostáváte do pozice, v níž se již částečně podílíte na chodu projektu, proto od vás očekáváme aktivitu a účast.

Jak již bylo zmíněno, být profesor je poměrně časově náročné, proto se přihlašujte pouze, pokud víte, že máte ve svém denním rozvrhu chvíli volno. Nakonec je nutno zmínit, že abyste se mohli stát profesorem, musíte splňovat věkovou hranici nastavenou na 13 let.

Jaké výhody profesorská role přináší?

Role profesora by vás ale neměla odrazovat – přináší své výhody a benefity. Předně si v roli profesora každou odučenou hodinou zlepšíte své RPG a nabudete nových a nových zkušeností. Získáte oprávnění, mezi něž patří např. možnost psát RPG upozornění či Vypravěče.

Budete součástí profesorského sboru a i vy se budete podílet na změnách v projektu. Při hře získáte větší volnost a mezi hráčskou komunitou budete určitou autoritou, k níž je chován jistý respekt.

Splňuji věkovou hranici a myslím, že se do profesorské role hodím. Jak se mám přihlásit?

Pošlete nám přihlášku na vedeni@zlatonka.eu, ve které uvedete několik základních informací o sobě a vaší postavě: